Partnerzy

Współpraca

EWA SOBKOWICZ BLOG – Kultura, Media, Moda z Lublina i nie tylko.


Korzenie Sukcesy już od ponad 20 lat wspierają swoją nabytą wiedzą i doświadczeniem swoich partnerów, firmy oraz uczestników licznych warsztatów.


Działamy od grudnia 2000 r. na podstawie koncesji udzielonej przez KRRiT.Emitujemy informacje, programy z obszarów kultury, sportu, wydarzeń społecznych i gospodarczych oraz prezentacje działań lokalnych organizacji samorządowych.


Fundacja W Dobrych Rękach została powołana w Lublinie w 2017 roku. Jej fundatorem jest Magdalena Fijołek, która sama jest mamą chłopca z wadą rączek.


Jest to grupa na Facebooku pełna zdjęć miejsc w Lublinie, gdzie można zobaczyć coś interesującego, przeżyć niezapomniane chwile, zjeść coś dobrego, ogólnie rzecz ujmując miejsca i punkty sprawdzone przez Was i godne polecenia.


Firma eMedia powstała w 2012 roku. Została założona w myśl kilku zasad, które do dziś Klienci wymieniają jako największe nasze atuty. Przejrzystość działania, dostępność i profesjonalizm to zasady obecne we współpracy.


Cykliczne spotkania z kobietami i dla kobiet. Warsztaty, porady, rozmowy, pokazy, prezentacje. Spotkania kobiet z zaproszonymi Gośćmi, ich pasjami.


Fundacja Inside Out łączy improwizację teatralną z żonglerką i sztukami cyrkowymi oraz rozwojem i samorozwojem (gdyż z każdym dniem jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia).