Oferta współpracy

Jesteśmy otwarci na potrzeby firm, organizacji oraz osób prywatnych

Czym się zajmujemy?

Nasza fundacja inicjuje i wspiera nowatorskie rozwiązania dotyczące życia społecznego, rozwoju osobistego, ochrony życia rodzinnego i zdrowia. Organizujemy i wspieramy organizację wszelkiego rodzaju eventów: spotkań biznesowych, konferencji, licytacji, balów charytatywnych, imprez okolicznościowych, koncertów artystycznych i uroczystych gal. Poza wymienionymi formami eventów organizujemy także warsztaty dla dorosłych i dzieci oraz szkolenia z obszaru szeroko pojętego rozwoju osobistego i biznesowego.

Jaki jest nasz cel?

Wydarzenia organizujemy przede wszystkim po to, aby podziękować dobroczyńcom za wsparcie naszych podopiecznych. Wkładamy w przygotowanie eventów swoją pracę, dzielimy się sercem, pozytywną energią i dobrymi myślami z uczestnikami, aby zmieniać świat na lepsze. Zajmujemy się także podnoszeniem kwalifikacji osób zaangażowanych w działania fundacji – zgodnie z jej celami.

Dlaczego my?

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Proponujemy rozwiązania odpowiadające na Twoje potrzeby. Wykonujemy zlecenia jednorazowe, ale możemy także przejąć na stałe Twoje obowiązki z zakresu oferowanych przez nas usług. Jesteśmy otwarci na współpracę. Nasza kreatywność i bogata sieć kontaktów umożliwią Ci zrealizowanie każdego projektu.

Dołącz do naszych partnerów!

Potrafimy skutecznie i profesjonalnie łączyć przyjemne z pożytecznym, co zadowala zarówno naszych partnerów, jak i uczestników wydarzeń. Współpracując z nami zyskasz wszystko, czego potrzebujesz – przygotujemy Cię odpowiednio i przeszkolimy. Proponujemy także nasze wsparcie w zakresie promocji wydarzenia i dotarcia do potencjalnych uczestników wydarzenia. Realizujemy zarówno projekty biznesowe, jak i rozrywkowe.

Wspieramy inne fundacje oraz działania charytatywne, ale także pomagamy firmom rozwijać biznes. Współpracując z nami zawsze możesz liczyć na pozytywną energię i chęć zmian na lepsze.
NASZA FUNDACJA KTÓRĄ WSPIERAMY  TO Fundacja W Dobrych Rękach

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Centrum Pozytywnych Przemian – gotowe do działania

Alina Łuszczak – tel.: 784967825