O mnie

PASJA to moje drugie imię. Kocham to co robię i nie zamienię mojej zawodowej drogi na inną. Poznajcie moją historię – Jeśli znajdzie się chociaż jedna osobę, którą zainspiruje do odważnego działania, będę szczęśliwa. Moje życie zawodowe zawsze było bardzo różnorodne, budowałam, zespoły, zarządzałam, sprzedawałam, nawiązywałam relacje biznesowe.

Obecnie organizuję eventy, szkolenia, zajmuję się marketingiem,  poznaję ciekawych ludzi. Im bardziej różnorodny klient oczekujący ode mnie więcej, tym mocniej mnie to pasjonuje. Uwielbiam projekty-wyzwania, uwielbiam kiedy czegoś nie wiem, bo wiem, że zaraz się dowiem. Dzięki temu będę mądrzejsza, będę o krok dalej. To co zarobiłam do tej pory wyszło mi  bo byłam odważna, wierzyłam w to co robię i szły za tym konkretne działania.

Lublin  nie jest miastem słynącym ze światowych konferencji, nie miałam sztabu ludzi, sama pozyskałam Partnerów wydarzenia i pieniądze potrzebne na ten cel pukając do każdych drzwi. Dzisiaj jestem  doświadczona i polecam wam moje usługi do realizacji waszych wizji i celów w obszarze szkoleń spotkań konferencji i eventów.

Alina Łuszczak – tel: 784967825

 Zapraszam do współpracy!