O fundacji

Fundacja Centrum Pozytywnych Przemian rozpoczęła swoją działalność w 2015 roku, kiedy Pozytywne Przemiany z Marzeną Karpowicz – połączyły swoje wizje i doświadczenia na spotkaniu przy kawie.

W takich okolicznościach zrodził się pomysł, alby stworzyć coś wspólnego – organizować konferencje, na których kobiety mogłyby się uczyć, bawić, rozwijać i wzajemnie inspirować.

Firma zajmuje się planowaniem i organizacją wyjątkowych wydarzeń, podczas których spełniamy marzenia. Lubimy przełamywać schematy, wprowadzać świeżość i – dzięki doświadczeniu oraz podążaniu za najnowszymi trendami – zaskakiwać uczestników naszych eventów.

Pomagamy ludziom porządkować ich firmy i życia – układać rzeczywistość i odnajdywać w niej siebie. Wspieramy kobiety w odnajdywaniu tego, co drzemie w ich sercach – pasji, zainteresowań, umiejętności – i inspirujemy do wykorzystania ich, na przykład w nowym zawodzie.

Prowadzimy szkolenia, które prowadzą do odkrycia pasji, poznania nowych ludzi czy zmiany nawyków. Rozwój osobisty jest ważny, ponieważ kształtuje naszą osobowość, wyrabia nawyki, poszerza nasze horyzonty.


Misją fundacji jest:

Inicjowanie i wspieranie nowatorskich rozwiązań w różnorodnych działaniach życia społecznego, rozwoju osobistego, ochrony życia rodzinnego i profilaktyki zdrowia.