29 września 2018 Event „Ukochoj się z Qczajem w Lublinie”

„Ukochoj się z Qczajem w Lublinie” to rodzinny event, który połączył miłośników aktywnego stylu życia. Gwiazdą wydarzenia był znany trener personalny Daniel „Qczaj” Kuczaj, który motywuje kobiety do spełniania swoich marzeń – nie tylko tych dotyczących sprawności fizycznej i wysportowanej sylwetki. Event był jednocześnie akcją charytatywną na rzecz dzieci z domów dziecka oraz małego Dawidka, podopiecznego Fundacji W Dobrych Rękach, który urodził się bez prawej rączki i lewej kości przedram

„Ukochoj się!” tak nawołuje do dbania o siebie trener personalny Daniel Kuczaj znany jako Qczaj! Sympatyczny Góral pojawił się w telewizji śniadaniowej i od razu zyskał wielką rzeszę sympatyków. Jest nazywany najzabawniejszym trenerem Polek, bo oprócz profesjonalizmu Qczaj ma również ogromne poczucie humoru. Podczas wspólnych treningów z Qczaj’em Polki realizują swoje marzenia o pięknej sylwetce. Ćwiczyć z Qczaj’em można na okrągło dzięki treningom jakie udostępnia na swoim bloguInstagramie czy kanale YouTube, a także okazjonalnie podczas różnego rodzaju imprez jak na przykład event rodzinny „Ukochoj się z Qczaj’em w Lublinie”, który odbył się 29 września w Hali Targi Lublin S.A.

Lublinianki mogły spotkać się z Qczajem i uczestniczyć w treningu będącym jednocześnie wspaniałą zabawą, a wszystko dzięki Organizatorce – Alinie ŁuszczakWięcej informacji w linku poniżej:
https://www.lubelska.tv/wiadomosci/5677,ukochoj-sie-z-qczajem-w-lublinie