17 października 2015 Konferencja „Pozytywna Kobieta Powinna Wiedzieć”

Wydarzenie, które zorganizowałyśmy 17 października 2015 roku – „Pozytywna Kobieta Powinna Wiedzieć” – to pierwsze nasze wspólne przedsięwzięcie. Zaprosiliśmy do udziału gości, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Grzegorz Kordek i Alina Wajda, mentorzy rozwoju osobistego, podpowiedzieli uczestniczkom, jak wzmocnić poczucie własnej wartości, zainteresować sobą mężczyzn i budować z nimi głębokie relacje, czy dbać o swoje zdrowie. Gościem specjalnym była Ilona Felicjańska. Profesjonalnych porad udzielała także specjalistka KR, Magda Stawska.

Grzegorz Kordek – trener, coach, ekspert w zakresie relacji międzyludzkich, komunikacji damsko-męskiej i rozwoju osobistego. Doradca ds. komunikacji w biznesie, prezes Instytutu Psychologii Płci. Z jego opinii korzystają największe polskie stacje telewizyjne i rozgłośnie radiowe. Szczególnie ceniony za to, że w prosty sposób tłumaczy to, co skomplikowane. Współpracuje m.in. z Johnem Grayem, autorem książki „Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus” oraz Anne Moir, autorką bestsellera „Płeć mózgu”. Doświadczony wykładowca, który łączy ogromną wiedzę i energię z błyskotliwym poczuciem humoru.

My, kobiety dobrze wiemy, że nasze życie to spora ilość zadań i wymagań. Żeby temu podołać musimy posiadać wiedzę jak w dzisiejszej dobie spójnie łączyć sferę zawodową, z prywatną aby mieć także czas dla siebie. Świat Kobiety ma wiele twarzy. Ma swoje potrzeby, troski ale ma też radości. Droga Kobieto – jeśli pozbędziesz się zbędnych lęków, nauczysz zarządzać emocjami, to z łatwością zaznasz więcej spokoju, szczęścia i sukcesu – mówi Alina Wajda, która jest jest wykładowcą, coachem i mentorem w zakresie rozwoju osobistego. Z pasją realizuje autorskie projekty takie, jak: „4 Żywioły” i „JA kobieta”. Jest twórcą Dynamicznych Matryc Tworzenia – narzędzia do samodzielnej pracy nad osobistym rozwojem. I to ona poprowadzi jeden z paneli, po którym być może uda ci się wreszcie dogadać samej ze sobą.

Więcej informacji:

https://www.youtube.com/watch?v=wnsZsNEpQGI